Монтаж комп’ютерних мереж у Львові

Монтаж комп’ютерних мереж – монтаж ЛВС і СКС, ціни у Львові.

Універсальність.

(098) 643-15-37

Структурована кабельна система (СКС) при продуманій організації може стати єдиним середовищем для передачі комп’ютерних даних у локальній обчислювальній мережі, організації локальної телефонної мережі, передачі відеоінформації і навіть передачі сигналів від датчиків пожежної безпеки або охоронних систем. Це дозволяє автоматизувати багато процесів по контролю, моніторингу та управління господарськими службами і системами життєзабезпечення.

Збільшення терміну служби. Термін старіння професійно зробленої СКС може становити 8-10 років.
Зменшення вартості добавлення нових користувачів і зміни місць їх розміщення. Ціни на монтаж СКС в основному визначаються не вартістю кабелю, а вартістю робіт з його прокладки. Тому більш вигідно провести однократну роботу по прокладці кабелю, можливо, з великим запасом по довжині, ніж кілька разів виконувати прокладку, нарощуючи довжину кабелю. Це допомагає швидко і дешево змінювати структуру кабельної системи при переміщеннях персоналу.
Можливість легкого розширення мережі. Структурована кабельна система (СКС) є модульною, тому СКС легко нарощувати, дозволяючи легко і ціною малих витрат переходити на більш досконале устаткування, що задовольняє зростаючим вимогам до систем комунікацій.
Забезпечення більш ефективного обслуговування. Структурована кабельна система (СКС) полегшує обслуговування і пошук несправностей у порівнянні із шинною кабельною.

Телефонуйте (098) 643-15-37, з 8:00 до 22:00 без вихідних.

Поделиться в соц. сетях

Комментирование и размещение ссылок запрещено.
Яндекс.Метрика