Віп Сервіс http://www.vip-service.in.ua Іт послуги у львові Fri, 24 Jun 2016 16:00:17 +0000 uk hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.8.1 Виїзні Комп’ютерні курси в межах львова http://www.vip-service.in.ua/vyjizni-kompjuterni-kursy-v-mezhah-lvova/ http://www.vip-service.in.ua/vyjizni-kompjuterni-kursy-v-mezhah-lvova/#comments Sun, 23 Nov 2014 10:12:40 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=596 Виїзні комп'ютерні курси вып-курси - це оригінальна, перша у своєму роді спеціалізована компанія, яка вийшла на ринок для надання виїзних консультаційних послуг по комп'ютерним програмам і придумала відповідну назву, вдало характеризує характер послуг. Її послуги виявилися настільки популярними й затребуваними в наш швидкозмінних комп'ютерний вік, що назва "виїзні комп'ютерні курси" стало прозивним і широко поширилося в сфері подібних комп'ютерних послуг.

Ціна за годину від 60 грн

Замовити послугу 0687938006

]]>
http://www.vip-service.in.ua/vyjizni-kompjuterni-kursy-v-mezhah-lvova/feed/ 0
IT-аутсорсинг від віп сервіс http://www.vip-service.in.ua/it-autsorsynh-vid-vip-servis/ http://www.vip-service.in.ua/it-autsorsynh-vid-vip-servis/#comments Tue, 11 Nov 2014 09:07:32 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=592 IT-аутсорсинг від віп сервіс - це комплексна підтримка інформаційних систем Вашого бізнесу по всьому львові.
Замовити послугу 0687938006
IT аутсорсинг включає: підтримання функціональності і оптимізація мереж, установка додаткового програмного забезпечення, ІТ консультування і термінові відновні операції - всі ці і багато інші роботи в найкоротші терміни виконуються досвідченими фахівцями високого рівня.

Ви можете замовити ремонт з виїздом майстра в офіс, орендувати послуги системного адміністратора на час від одного робочого дня, або ж обрати для своєї організації абонентське обслуговування комп'ютерів.

У будь-якому разі ми гарантуємо мобільність і результативність!

Обслуговування комп'ютерів-це:

Підтримка працездатності мережевого обладнання (сканерів, принтерів, модемів), системних блоків і серверів.
Усунення виникаючих несправностей комп'ютерів.
Лікування вірусів і видалення шкідливих програм.
Оптимізація роботи комп'ютерів і серверів.
Підбір, встановлення та налаштування програм і додатків.
Діагностичні і профілактичні заходи.
Контроль за збереженням і цілісністю бази даних. Обслуговування комп'ютерів супроводжується налаштуванням системи зберігання інформації.
Вивільнення простору на робочих жорстких дисках.
Професійні рекомендації по поліпшенню ІТ-інфраструктури та скорочення витрат на її підтримку.
Консультації з технічних і технологічних питань, проводяться за телефоном або електронною поштою.
Підтримка роботи wi-fi, Інтернету та локальної мережі.

]]>
http://www.vip-service.in.ua/it-autsorsynh-vid-vip-servis/feed/ 0
Ремонт моніторів львів http://www.vip-service.in.ua/remont-monitoriv-lviv/ http://www.vip-service.in.ua/remont-monitoriv-lviv/#comments Thu, 06 Nov 2014 07:10:48 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=586
Більше 10 років сервісний центр "Віп-сервіс" здійснює ремонт ЕПТ і РК моніторів у львові. Кожен інженер займаються ремонтом моніторів щорічно відновлює працездатність понад 1000 одиниць техніки, а це величезний професійний досвід і гарантія того, що ми впораємося з будь-якою несправністю. Ми ремонтуємо монітори Samsung, LG, Benq, Acer, ViewSonic, Nec, Philips, Sony, Asus, HP, Panasonic, CTX, Dell, IIYAMA, Mitsubishi, Mag, RoverScan, Bridge, Nokia, Daewoo та інших виробників.

]]>
http://www.vip-service.in.ua/remont-monitoriv-lviv/feed/ 0
Ремонт блоків живлення у львові http://www.vip-service.in.ua/remont-blokiv-zhyvlennja-u-lvovi/ http://www.vip-service.in.ua/remont-blokiv-zhyvlennja-u-lvovi/#comments Thu, 06 Nov 2014 07:03:51 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=580 Ремонт блоків живлення ATX у львові 0687938006 був можливий. Під час роботи в комп'ютерній фірмі мені доводилося викидати багато комп'ютерних блоків живлення (БЖ) формату ATX. для заміни ремонту частини схеми блоку живлення ATX, яка відповідає за режим Stand-by. Не витримували китайські блоки живлення наших стрибків напруги. На фотографії показаний типовий випадок згорілого блоку живлення ATX. Трансформатор режиму Stand-by перегрівся. Видно, що ізоляція на ньому оплавилась. Сталося міжвиткове замикання.

]]>
http://www.vip-service.in.ua/remont-blokiv-zhyvlennja-u-lvovi/feed/ 0
Розіграш призу серед кліентів http://www.vip-service.in.ua/rozihrash-pryzu-sered-klientiv/ http://www.vip-service.in.ua/rozihrash-pryzu-sered-klientiv/#comments Thu, 06 Nov 2014 06:49:23 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=578 Якщо хочеш прийняти участь у розіграші комп’ютера, замов одну послугу з перелічених на сайті і стань учасником лотереї. Переможець отримає компютер з монітором 19 грудня

]]>
http://www.vip-service.in.ua/rozihrash-pryzu-sered-klientiv/feed/ 0
ремонт комп’ютерів львів http://www.vip-service.in.ua/remont-kompjuteriv-lviv/ http://www.vip-service.in.ua/remont-kompjuteriv-lviv/#comments Fri, 10 Oct 2014 07:49:17 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=573 Для того, щоб швидко надати допомогу та здійснити якісний ремонт комп'ютерів  львів  на дому у нас є все необхідне обладнання та інструменти.

Замовити послугу 0687938006

Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ПК, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності проблеми і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера Львів.

Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у львові  тільки кваліфікованим фахівцям

Замовити послугу 0687938006

]]>
http://www.vip-service.in.ua/remont-kompjuteriv-lviv/feed/ 0
відновлення даних з вінчестера львів http://www.vip-service.in.ua/vidnovlennja-danyh-z-vinchestera-lviv/ http://www.vip-service.in.ua/vidnovlennja-danyh-z-vinchestera-lviv/#comments Sat, 14 Jun 2014 10:07:02 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=562 Відновлення даних з вінчестера львів. Лабораторія vip-service  є лідером в у львові в сфері послуг професійного відновлення даних з вінчестера львів і однією з небагатьох компаній, що проводять дослідження і мають власні розробки. Програмно-апаратні комплекси PC-3000 для ремонту жорстких дисків і флеш накопичувачів гарантують високу якість виконання замовлень, навіть в самих складних і нестандартних випадках. Ми можемо відновити дані з будь-яких цифрових носіїв та пропонуємо нашим клієнтам найвищий відсоток успішного відновлення в галузі. Наша візитна картка-це: мінімальні терміни виконання робіт, високу якість сервісу, гарантія конфіденційності і доступні цены. Відновлення даних з вінчестера львів

Працюємо з HDD: Western Digital, Seagate, Toshiba, Samsung, Fujitsu, Quantum, Maxtor, IBM, Hitachi. Успішно відновлюємо дані після механічних і логічних ушкоджень дисків, форматування, збоїв файлової системи, падінь. Всі роботи з розкриттям гермоблоков вінчестерів проводиться в спеціалізованій чистій кімнаті. Досвід роботи наших фахівців і велика кількість донорських накопичувачів, дозволяють сміливо братися за справу навіть у найскладніших ситуаціях і досягати позитивного результату в найкоротші терміни.

 

]

]]>
http://www.vip-service.in.ua/vidnovlennja-danyh-z-vinchestera-lviv/feed/ 0
Що робити, якщо комп’ютер заражений вірусом? http://www.vip-service.in.ua/shho-robyty-jakscho-kompjuter-zarazhenyj-virusom/ http://www.vip-service.in.ua/shho-robyty-jakscho-kompjuter-zarazhenyj-virusom/#comments Sat, 26 Apr 2014 08:31:18 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=499 І якщо вже так вийшло, що у Вас з'явилася підозра в зараженні комп'ютера вірусом, то не потрібно баритися. Наслідки зараження можуть бути дуже плачевними, адже основним завданням зловмисників є отримання Вашої особистої інформації в цілях отримання вигоди. Зараження вірусом може сильно позначитися на продуктивності комп'ютера, призвести до виведення з ладу операційної системи і навіть до повного очищення жорсткого диска від наявної інформації. Одним словом, будьте уважними - при перших же симптомах зараження, звертайтеся до нас в ВІП Сервіс

0687938006

.

Ми зробимо очищення комп'ютера від вірусів будь-якої природи і будь-якої складності. У кожного з наших фахівців великий досвід практичної роботи з лікування комп'ютерних вірусів, а ще - золоті руки та світлі голови. А що ще потрібно для швидкого і якісного видалення комп'ютерних вірусів?

Всього-то й потрібно Ваше своєчасне звернення до нас в ІТ центр, що на сьогоднішній день зробити дуже легко. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом. Це можна зробити прямо на сайті формі зворотного зв'язку або ж зателефонувати на контактний телефон представника нашої компанії. Заявка з видалення вірусів буде тут же оброблена і передана фахівця, який негайно виїде до Вас на будинок і на місці протягом 30 хвилин. Така оперативність досягається злагодженою роботою всього нашого колективу, є конкурентною перевагою і основною відмінністю від інших компаній аналогічного профілю

]]>
http://www.vip-service.in.ua/shho-robyty-jakscho-kompjuter-zarazhenyj-virusom/feed/ 0
Лікування, видалення і очищення комп’ютера від вірусу львів http://www.vip-service.in.ua/likuvannja-vydalennja-i-ochyschennja-kompjutera-vid-virusu-lviv/ http://www.vip-service.in.ua/likuvannja-vydalennja-i-ochyschennja-kompjutera-vid-virusu-lviv/#comments Sat, 26 Apr 2014 08:20:29 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=495 Лікування, видалення і очищення комп'ютера від вірусів у львові.

Телефон

0687938006

Є такий дуже старий анекдот - найкращі ліки від Сніду - "СпиДома". "А яке відношення до комп'ютера має ця жарт?" - запитаєте Ви. Взагалі-то, саме пряме - найкращий засіб не заразити свій комп'ютер різного роду вірусами - це не "гуляти" небезпечних сайтів, так як саме з них до Вас на комп'ютер потрапляють віруси, різні трояни і шкідливі програми.

Але це не єдиний шлях потрапляння вірусу в комп'ютер. Творці вірусів не дрімають. Потрібно віддати належне розуму хлопців, які невпинно створюють все нові і нові види "вредоносителей" (вражаючі трудоголіки, треба сказати). Але і наші майстри-комп'ютерники - ще ті бійці невидимого фронту, які стійко тримають всі вірусні атаки, вправно розпізнають найбільш замасковані "ворожі" трояни і виробляють чищення комп'ютера від вірусів будь-якої складності.

]]>
http://www.vip-service.in.ua/likuvannja-vydalennja-i-ochyschennja-kompjutera-vid-virusu-lviv/feed/ 0
Монтаж комп’ютерних мереж у львові http://www.vip-service.in.ua/montazh-kompjuternyh-merezh-u-lvovi/ http://www.vip-service.in.ua/montazh-kompjuternyh-merezh-u-lvovi/#comments Sat, 26 Apr 2014 08:07:08 +0000 http://www.vip-service.in.ua/?p=492 Монтаж комп'ютерних мереж - монтаж ЛВС і СКС ціни у Львові .

Універсальність. Тел

0687938006

Структурована кабельна система (СКС) при продуманій організації може стати єдиним середовищем для передачі комп'ютерних даних у локальній обчислювальній мережі, організації локальної телефонної мережі, передачі відеоінформації і навіть передачі сигналів від датчиків пожежної безпеки або охоронних систем. Це дозволяє автоматизувати багато процеси по контролю, моніторингу та управління господарськими службами і системами життєзабезпечення.

Збільшення терміну служби. Термін старіння професійно зробленої СКС може становити 8-10 років. Для сертифікованої CKC-EuroLAN термін гарантії 20 років.
Зменшення вартості добавлення нових користувачів і зміни місць їх розміщення. Ціни на монтаж СКС в основному визначається не вартістю кабелю, а вартістю робіт з його прокладки. Тому більш вигідно провести однократну роботу по прокладці кабелю, можливо, з великим запасом по довжині, ніж кілька разів виконувати прокладку, нарощуючи довжину кабелю. Це допомагає швидко і дешево змінювати структуру кабельної системи при переміщеннях персоналу або зміну додатків.
Можливість легкого розширення мережі. Структурована кабельна система (СКС) є модульною, тому СКС легко нарощувати, дозволяючи легко і ціною малих витрат переходити на більш досконале устаткування, що задовольняє зростаючим вимогам до систем комунікацій.
Забезпечення більш ефективного обслуговування. Структурована кабельна система (СКС) полегшує обслуговування і пошук несправностей у порівнянні із шинною кабельною

]]>
http://www.vip-service.in.ua/montazh-kompjuternyh-merezh-u-lvovi/feed/ 0